Гід по презервативах

ПРЕЗЕРВАТИВ – не повністю надійних протизаплідний засіб, хоча його індекс Перля (показник ефективності) дуже високий: при правильному використанні протягом року вагітність наступає тільки в двох випадках з 100. При неправильному виростає до 15%, що вже більше схоже на рулетку, а не спосіб запобігання. Зате презервативи доступні за ціною і діють моментально, на відміну, наприклад, від гормональної контрацепції.

Друга істотна перевага презервативів – в тому, що це бар’єрне засіб контрацепції, досить ефективно (знову ж при правильному використанні) захищає від захворювань. Збудники гонореї, хламідіозу, трихомоніазу і ВІЛ крупніше, ніж пори латексу і поліуретану, з яких зазвичай роблять презервативи, тому ризик зараження кардинально знижується. Генітальний герпес, сифіліс та ВПЛ можуть проявлятися і за межами закатати в презерватив пеніса, так що від них захист нижче.

До речі, якщо ви хочете знайти хороший секс шоп онлайн тоді вам слід завітати за посиланням, тут ви знайдете широкий асортимент по самих доступних цінах!

Як правильно використовувати презервативи? Одягайте презерватив тільки на більш-менш ерегований пеніс. Затисніть кінчик, щоб випустити з нього повітря (потім це простір заповниться спермою). Розкачайте презерватив по пенісу (тоді ви точно не надягнете його навиворіт). Завжди міняйте презерватив, якщо вирішили змінити місце проникнення, а також після кожної еякуляції або якщо презерватив порвався.

Багато людей соромляться купувати презервативи, тому що ті асоціюються з розглянемо сексуальною поведінкою. Але насправді нам варто завжди їх носити з собою і використовувати для сексу за замовчуванням – до моменту, коли відносини не перетворяться в моногамні і ви обидва не здасте всі аналізи. У Росії мільйон ВІЛ-позитивних громадян, багато з яких не мають уявлення про своє ВІЛ-статус. Так що презервативи захищають нас від наслідків чужого незнання, а не маркують наше легковажність.

Презервативи необхідно використовувати при будь-якому вигляді сексу, включаючи анальний і оральний, тому що інфекції слабо розбираються в видах зустрічаються їм слизових і охоче поселяються практично скрізь. Наприклад, до 10% американців, лікувалися від ІПСШ, діагностували гонорею в горлі. Для орального сексу випускають ароматизовані презервативи, щоб було веселіше, але це, звичайно, не обов’язково. Для куннилингуса існують рідко продаються в Росії спеціальні серветки, але можна просто розрізати звичайний презерватив.

Чи означає це, що в шлюбі або постійних відносинах презервативи не потрібні? Не факт. Не всім жінкам підходить гормональна контрацепція, і, якщо діти найближчим часом не плануються, презервативи – найнадійніший варіант. Крім того, презервативи підійдуть, поки один в парі лікує запалення умовно патогенної флори. При прийомі тератогенних (викликають порушення ембріонального розвитку) медпрепаратів рекомендується для надійного протизаплідний ефекту використовувати відразу два типи запобігання, один з яких цілком може бути і презервативом.

Чому ж чоловіків так часто доводиться вмовляти на використання презервативів, хоча ті й їм допомагають не інфікуватися і не виявитися батьком незапланованого дитини? Один з популярних приводів – виникають проблеми з ерекцією. Хоча дослідження показують, що у скаржаться на симптоми еректильної дисфункції вони проявляються і без презервативів, а у інших все нормально. Тобто проблема зовсім не в необхідності одягатися для сексу.

Напишіть відгук