Носіть одне і те ж кожен день

Одягайте одне і теж кожен день – це заощадить і час, і здатність приймати рішення

Відоме правило у виборі робочого одягу – одягатися для тієї посади, яку ви хочете отримати. Частково це справедливо й досі: особисте враження не менш важливе, ніж ваші професійні навички або емоційний інтелект, і одяг – ключова складова цього враження. За даними опитування, всього 18% керівників регулярно носять джинси або шорти на роботу.

Річард Флорида, описуючи креативний клас, назвав відсутність жорсткого дрес-коду важливою умовою комфортного робочого місця.

навіть якщо компанія не пред’являє ніяких вимог до гардеробу, варто розробити власні базові принципи

В середньому на вибір одягу чоловіки щодня витрачають 13 хвилин, а жінки – 10 хвилин. Здатність приймати зважені рішення – це обмежений ресурс, визнає Рой Баумайстер в своїй книзі «Сила волі: відкриваючи заново найпотужнішу здатність людини». Заощадивши час і сили на виборі відповідного одягу, ви успішніше впораєтеся з робочими завданнями.

Те, наскільки суворими будуть правила вашого робочого гардеробу, залежить тільки від вас. Арт-директор «Saatchi & Saatchi» Матильда Кол вже три роки носить на роботу одне й те саме: чорні штани, білу сорочку, вузький чорний бант. Вона розповіла, що спроби вибрати одяг, в якому її сприймали б всерйоз, лише збільшували робочий стрес і приводили до морального виснаження. Після цього вона вибрала стиль, якого дотримується досі. За словами Кол, спочатку вона зустріла нерозуміння колег, але потім вони її підтримали: 23 квітня став в компанії днем «Одягайся як Матильда».

Джерело:  harpersbazaar.com

Напишіть відгук