Oxymetholone ефективно використовують спортсмени

З кожним роком стає все більше людей, які розуміють, що якщо не підтримувати здоровий спосіб життя, ні про гарну фігуру, ні про міцне здоров’я можна навіть і не мріяти. Особливо страждають на усілякі захворювання люди, які ведуть малорухливий спосіб життя. Така неприємна ситуація складається тоді, коли через роботу і інші важливі справи не вистачає часу ходити до спортзалу. Така ситуація спонукає багатьох людей звертатись за допомогою до спортивної фармакології.

Одним з найвідоміших стероїдних препаратів є Oxymetholone. За допомогою цього анаболіка можна не тільки значно збільшити свої м’язи, але і зміцнити своє здоров’я. Тому що головна функція препарату Oxymetholone це укріплення загального стану всього організму.

Стероїд Oxymetholone – це один з рекордсменів по швидкому набору м’язової маси, лише за один курс Oxymetholone можна набрати до десяти кілограм ваги. Саме тому стероїд Oxymetholone є найулюбленішим препаратом багатьох відомих бодібілдерів, які його приймають в перервах між змаганнями, щоб за цей час набрати велику кількість кілограмів.

Доказом того, що стероїд Oxymetholone є ефективним препаратом, є те що його до сих пір використовують в медичних цілях. Хворим на імунодефіцит назначають препарат Oxymetholone, щоб вони не втрачали вагу.

В спортивних цілях, курс прийому стероїда Oxymetholone продовжується до шести тижнів. Дозування цього препарату в період курсу може змінюватись в залежності від того, який потрібен від нього ефект в кожному конкретному випадку. Частіше за все, як стверджують професійні спортсмени, м’язова маса скоріше прибавляється в тих, хто приймав Oxymetholone більше рекомендованої дози. Щоденна доза препарату Oxymetholone визначається, як правило, особистим тренером, який і прописує курс Oxymetholone. Середня доза Oxymetholone при цьому становить 50 мг за добу. Більше ніж шість тижнів приймати Oxymetholone заборонено, інакше прийом цього препарату може почати шкодити роботі печінки.

Препарат Oxymetholone заборонено приймати людям, які мають хвороби нирок, рак, вагітним жінкам, та в період лактації, і людям, які не досягли 21-го року.

Від прийому Oxymetholone можуть виникнути побічні ефекти, такі як: гормональні порушення у жінок, нудота, м’язові судоми, діарея, кровотечі, озноб, пошкодження печінки.

Вести здоровий спосіб життя це насправді досить легко, необхідно лише, щоб декілька нескладних правил, такі як заняття спортом, і здорова їжа увійшли в життя назавжди.

Напишіть відгук